افزونه ی محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

به کمک افزونه ی محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس به راحتی محصولات مرتبط را در داخل محتوای توضیحات محصول ، نوشته ، برگه و .. به صورت یک باکس زیبا قرار دهید و نرخ بازدید محصولات ودر نتیجه فروش خود را افزایش دهید

ویژگی های افزونه

با ویژگی های افزونه بیشتر آشنا شوید

افزونه ی محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس یک شورتکد ساز اختصاصی به ویرایشگر متن وردپرس (Tinymce) اضافه می کند که شما با استفاده از این شورتکد ساز به راحتی میتوانید محصول مرتبط موردنظر خود را انتخاب کنید و شورتکد محصول به صورت خودکار درون محتوای شما قرار می گیرد . سپس این شورتکد توسط افزونه به لینک محصول بصورت یک باکس زیبا درون محتوای شما تبدیل می شود که این باکس را می توانید همراه با موارد دیگر در تنظیمات افزونه شخصی سازی کنید .

کاهش نرخ پرش
افزایش نرخ بازدید
افزایش تعامل
افزایش فروش
نمای ظاهری

باکس های متنوع برای نمایش محصول

شما می توانید از بخش تنظیمات افزونه ظاهر باکس های محصولات را شخصی سازی کنید . شما میتواتید از بین 5 استایل جذاب استایل مورد نظر خود را انتخاب کنید و موارد مختلف مانند رنگ بندی ، شفافیت ، فواصل و ... را کنترل کنید.

دکمه

کانگو

روبی

مینیمال

شاک

شورتکد ساز اختصاصی

محصولات خود را به راحتی درون محتوای خود قرار دهید

به کمک شورتکد ساز اختصاصی که افزونه به ویرایشگر متن tinymce اضافه می کند شما می توانید در یک فرم محصول دلخواه خود را انتخاب کنید سپس افزونه شورتکد محصول را بصورت خودکار درون محتوای شما قرار می دهد و سپس این شورتکد بصورت یک باکس زیبا که استایل آن را از قسمت تنظیمات افزونه انتخاب کردید نمایش داده می شود .

مکمل افزونه ی محبوب inline related posts

افزونه ی محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس مکمل افزونه ی معروف inline related posts می باشد که بصورت خودکار مطالب مرتبط را درون محتوا قرار می دهد . کمبودی که در این افزونه احساس می شد قابلیت قرار دادن محصولات مرتبط درون محتوا بود که افزونه ی محصولات مرتبط درون خطی با شورتکد ساز قدرتمند خود این کمبود را جبران می کند و شما می توانید با این شورتکد ساز محصولات دلخواه را درون محتوای خود قرار دهید . شما می توانید از افزونه ی محصولات مرتبط درون خطی در کنار افزونه ی inline related products استفاده کنید و این دو افزونه هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند .

قابلیت ترجمه و پشتیبانی از حالت چپ چین

شما می توانید افزونه را با ابزار های موجود به زبان مورد نظر خود ترجمه کنید همچنین افزونه از حالت چپ چین پشتیبانی می کند و با تغییر زبان سایت استایل جعبه ها به حالت چپ چین به صورت خودکار تغییر می کند.

بخش تنظیمات افزونه

بخش تنظیمات قدرتمند

شما می توانید در بخش تنظیمات افزونه موارد مختلفی از جمله ظاهر باکس ها ، عنوان call to action ، رنگ بندی ، فواصل و تنظیمات مربوط به لینک محصول را شخصی سازی کنید.

طراحی و توسعه توسط Crystalthemes